top of page

GVHR's Freak Friday Discussion Group

Public·28 members

[[Falas]] Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt falas 12 gusht 2023


A do të jetë takimi mes Tiranës dhe Partizani? RTSH zbulon ndeshjen që do të vijë në transmetim falas për publikunRTSH ka zbuluar takimin që do të jepet falas në këtë javë të Superiores. Elita e futbollit shqiptar do të kthehet në ditën e nesërme, teksa do të kemi dy përballje, ajo mes Bylis-Erzeni në 15:00 dhe Teuta-Vllaznia në 17:45. Por padyshim që kryeqendra e vëmendjes është takimi që do të luhet në derbin e kryeqytetit, Tirana-Partizani. Megjithatë “RTSH” ka zgjedhur që për këtë javë të transmetohet takimi i “Niko Dovana”.
KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË


RTSH Sport | RTSH TV


Home | SuperSportPremier League Epërsi e dyfishtë e Arsenalit ndaj Notingham Forest brenda 32 minutave lojë. Në të 26-tën, Nketiah realizon me një goditje të saktë brenda zonës,... Premier League Arsenali është gati për nisjen e sezonit të ri. Dhe gati për të luftuar për titullin kampion, trofe që klubit dhe tifozëve londinezë u... Merkato Moises Caicedo po i bën lëmsh të gjithë në Angli. Mesfushori ekuadorian bisedon prej kohësh me Chelsea, por 21-vjeçarin e do edhe Liverpooli.


FK Partizani Albania | Tirana - Facebook


Shumë emra po qarkullojnë për sulmin e ri të Interit. Simone Inzaghi ka nevojë për një përforcim në ofensivë, por drejtuesit zikaltër po hasin... Leo Messi nuk ndalet. Ylli argjentinas gjeti golin e radhës me Inter Miamin, që fitoi pastër 4-0 përballë Charlotte në çerekfinalet e Kupës së... Sirena angleze për Nicolo Zaniolon. Aston Villa është klubi që po tenton të transferojë 24-vjeçarin italian në Premier League. Ish-lojtari i Romës ndodhet nën... Kategoria Superiore Dinamo triumfon në miqësoren e fundit të fazës përgatitore, që u po zhvillohet në Itali. Blutë e kryeqytetit iu imponuan 1-0 Riminit (skuadër Serisë...


[HD LIVE>>>>] Ludogorets Ballkani shiko live 19 korrik 2023


(FUTBOLLI<) Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt live 9 prill 202 | My Site


Që... Bundesliga Portieri i Chelseas, Kepa Arrizabalaga është afër transferimit te Reali i Madridit. Sipas shtypit anglez, “gardiani” bask shihet si zëvendësuesi i Courtois, i cili... Futboll “Osimhen është nigerian si unë. Për mua është një artist i madh, fantastik. A do ta dëshiroja këtu në këtë ligë? Sigurisht. Jam i...


Conference League Partizani arriti një fitore të madhe në Letoni, që afron kampionët e Shqipërisë me fazën “play-off” të Conference League. Skuadra e Zoran Zekic triumfoi... Fitore me përmbysje për Partizanin në Letoni. Kampionët e Shqipërisë triumfuan 1-2 përballë Valmieras në takimin e parë të raundit të tretë në Conference...


Zhbllokohet Valmiera-Partizani, ndeshja e parë e raundit të tretë në Conference League. Skuadra letoneze kaloi në avantazh në minutën e 27’. Falë një eurogoli... Euro 2024 Federata Belge e Futbollit ka njoftuar sot një risi të madhe që ka lidhje me himnin kombëtar, që do të hyjë në fuqi duke... Champions League UEFA ka vendosur tashmë edhe datat, oraret dhe stadiumin ku do të luhen ndeshjet e grupit 7 të raundit të parë të Women’s Champions... Kombëtare Meksika është një nga vendet organizatore të Botërorit të vitit 2026.


[[Transmetim televiziv-]] Besiktas Tirana drejtpërdrejt fala | Group


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page